Biuro prawne z rezydencją w Stargardzie

Kancelaria prawna to miejsce wykonywania zawodu za pośrednictwem prawnika i zespół ludzi tam zatrudnionych. Oprócz konsultingu w zakresie praw i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach a także wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej są wyłącznie mecenasi lub radcowie prawni, oraz prawnicy zagraniczni wykonujący trwałą praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem funkcjonowania takich spółek musi być świadczenie obsługi prawnej.

Mimo że nie istnieją przepisy uniemożliwiające zakładanie kancelarii prawnych przez osoby niebędące adwokatami oraz radcami prawnymi, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego, nie jest to praktyka dozwolona. Według Sądu Najwyższego, użyty w nazwie firmy zwrot biuro prawne może wprowadzać klientów w błąd za pośrednictwem sugestię, iż świadczą w niej wsparcie prawną jednostki będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce rozbiór na adwokatów i radców prawnych komplikuje prowadzenie wspólnych kancelarii z uwagi na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Obecnie prowadzone istnieją prace posiadające umożliwić adwokatom i radcom prawnym sporządzanie wspólnych kancelarii z doradcami podatkowymi. Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zbioru. Wspólna robota funkcjonujących w zakresie Kancelarii sekcji prawnych pozwala na realizację zagadnień z dużej liczby gałęzi uprawnienia z jednoczesnym zapewnieniem najważniejszej jakości świadczonych usług. Polski zespół to doświadczeni radcy prawni, mecenasi i doradcy podatkowi. Współdziałamy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Pośród naszych pracowników są ludzie o szerokim doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w określonych dziedzinach prawa, a także ludzie młode, wzbogacające nasz zespół nowatorskimi rozwiązaniami prawnymi.

Prawnicy naszej kancelarii, oprócz zdolności z zakresu różnych dziedzin prawa, posiadają też bogate praktykę, które zdobywali obsługując wiodące polskie jak i również zagraniczne firmy jak również biznesmenów z obszaru małych jak i również średnich przedsięwzięć działających przy różnych gałęziach i sektorach gospodarki. Team prawników własnej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki działania, problematyki i uwarunkowań prawnych poszczególnych sektorów gospodarki, jak daje naszej firmie możliwość prawidłowej oceny http://kancelariaprawna.stargard.pl sytuacji biznesowej naszych Klientów a także pozwala stosownie dostosować rozwiązania prawne faktycznie, aby uzyskać zamierzone plany.

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu

biznes