Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedna z pierwszych marek na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy nowej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa. taśma żółto czarna techemznaki

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online